HTML and CSS: Design and Build Websites, by Jon Duckett
Eloquent JavaScript, by Marijn Haverbeke
The Principles of Beautiful Web Design, by Jason Beaird

Seslendirme Müzik ve Acil Anons Sistemleri

Acil anons sistemleri, işyerlerinden çok katlı bina, alış veriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır. Yangın veya herhangi bir acil durumda alarm mesajlarının iletimi veya genel amaçlı anons iletimi ile sürekli fon müziği yayınlaması amacıyla ileri teknolojinin gereklerini yerine getiren sistemlerdir. Acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır. Sistemlerin kurulacağı yerlerin büyüklüğü ve zone sayıları, sistemin yapısını belirlemektedir. Kurulan sistemler, yangın alarm gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmektedir. Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır. Genel seslendirme ve acil anons sistemleri, büyük kitlelere acil durum anonslarının yapılması, çok sayıda kişiye önceden kaydedilmiş mesajların iletilmesi ve çevre müzik yayını gibi faydalarıyla dikkat çekmektedir. Gelişmiş sistemlerin çok geniş kullanım alanları vardır: Tren istasyonları, ofis binaları, alışveriş merkezleri, tiyatro ve sinemalar, üniversite kampüsleri, vs.

Sena Teknoloji sunduğu genel seslendirme ve acil anons çözümleri içerisinde aşağıdaki ürünler yer almaktadır:

Mikser Amfi

Bölge kontrollü anons mikrofonları

Kayıtlı mesajların yayını için otomatik sistemler

Matriksler

Amplifikatörler

Audio Player

Hoparlör

Bölge seçiciler

Sizin İçin Uygun Sistemi Tasarlayıp Kuruyoruz

Seslendirme ve Acil Anons Sistemi ihtiyacınıza göre;

Proje bazlı sistem tasarımınızı hazırlarız,

Çeşitli hoparlör seçeneğinden ihtiyacınıza en uygun olanlarını ve miktarını tespit ederiz.

Sisteminizin diğer sistemlerle olan ilişkisine göre, gerekirse entegre bir sistem olması için gerekli arayüzleri kullanırız.

Analog veya dijital seslendirme sistemleri içinden en uygun olanına göre optimum çözümler oluşturur, güç ihtiyacına göre sistemi konfigüre ederiz.

Birden fazla lokasyondan oluşan büyük projelerde, kendi içinde network edilebilen veya LAN üzerinden kontrol edilebilen entegre sistemler kurarız.

Kendini sürekli olarak süpervize eden, yedekleme elemanlarına otomatik olarak geçen sistemler sunabiliriz.

Tüm seslendirme ve acil anons ihtiyaçlarınızı tek bir marka ile karşılayabiliriz.

İnsanlığın en doğal hakkı güvenli ve konforlu mekanlarda yaşamaktır.

Referanslar