HTML and CSS: Design and Build Websites, by Jon Duckett
Eloquent JavaScript, by Marijn Haverbeke
The Principles of Beautiful Web Design, by Jason Beaird

Otopark Kontrol Sistemleri

Otopark Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri, giriş-çıkış yapacak tüm araçların kontrol altına alınması, otopark güvenliğinin sağlanması, park hizmetinin ücretlendirilmesi ve otopark içinde park yeri arayan ziyaretçilerin uygun olan alanlara, iç trafik dinamiklerini bozmayacak şekilde en kısa yoldan ulaşmalarını sağlamak için kullanılır. Otopark Güvenlik ve Otomasyon Sistemlerinin öncelikli amacı, araç trafik akışının güvenli ve doğru planlamasını sağlayarak sirkülasyonunun hızlandırılabilmesi otoparka araç giriş yaptığı andan itibaren en kısa sürede aracı boş park yerine yönlendirmek ve işletme giderlerinin minimize edilmesi için sisteme ilişkin verilere sahip olabilmektir.

Binaların büyüklükleri, konumu ve kullanıcı sayısı kadar, kullanım amacı da önerilecek sistem için belirleyici bir etkendir.

Rezidans binaları, oteller, alışveriş merkezleri, çok malikli iş merkezleri, binalar, hastaneler, eğitim kurumları ve çok katlı otoparklar birbirlerinden farklı kullanım, güvenlik ve otomasyon gereksinimlerine ihtiyaç duyan yapılardır.

Otopark Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri, diğer güvenlik sistemleri ve üst düzey bina yönetim sistemleri ile entegre olarak bina güvenliğinin kayıt altında tutulmasını sağlayarak işletme maliyetlerini minimuma indirmektedir.

Enerji tasarrufu amacı ile otoparkta belirli zaman dilimlerinde kullanılmayan bölgelere ilişkin gerekli bilgiler, araç yoğunluğuna ilişkin veriler, tanımlanan zaman diliminden daha uzun süre kalan araçlara ilişkin veriler ve otopark doluluk oranına ilişkin bilgiler üst düzey bina yönetim sistemlerine aktarılarak bina güvenliğinin entegrasyonu sağlanmaktadır.

Dünyanın önde gelen Otopark Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri üreticileri ile kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

Güvenlik gereksinimleriniz, istekleriniz ve diğer bina kontrol sistemleri ile entegrasyon, sizin için kuracağımız sistemi belirlememizde rol oynamaktadır.

Otopark Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri ihtiyaçlarınız için en uygun sistemi uygulayabilmemiz amacı ile bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapılmaktadır.

Tesisiniz ve işletmeniz analiz edilerek, sisteme ilişkin gereksinimleriniz tespit edilir.

Sisteme ilişkin uygulanması düşünülen güvenlik ihtiyaçları görüşülür, binanızdaki sistemlerle entegrasyon gerekliliği ve düzeyi belirlenir.

Sisteme ilişkin optimum çözüm tespit edildikten sonra uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak güvenlik ve sistem işletme personeline gerekli eğitim verilir ve sistem teslim edilir.

Sistemleriniz işletmeye alındıktan sonra da bakım ve servis gereksinimleriniz için teknik servis ekiplerimiz emrinizdedir.

Otopark Güvenlik ve Otomasyon Sistemlerine ilişkin geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

Komple anahtar teslimi optimum çözümler sağlayabilmek amacı ile ürünlerimiz arasında maliyet ve gereksinimler doğrultusunda en uygun seçeneği sizin için oluşturabilmek için farklı ürün grupları bulunduruyoruz.

Otopark Güvenlik Sistemleri

Plaka Tanımlama Sistemleri

Araç altı görüntüleme Sistemleri

Bollard, Araç giriş-çıkış Bariyer Sistemleri

Otopark Ücretlendirme Sistemleri

Otopark Yönlendirme Sistemleri

İnsanlığın en doğal hakkı güvenli ve konforlu mekanlarda yaşamaktır.

Referanslar