Hakkımızda

1996 yılından günümüze güvenlik ve otomatik kapı sektöründe uzman kadrosu ve profesyonel bakış açısı ile hizmet veren SENA Teknoloji, sektördeki konumunun haklı gururunu yaşamaktadır. Almış olduğu projelerde dünyanın en kaliteli ve verimli ürünlerini kullanarak sektördeki kalite standardını her zaman yukarı doğru zorlamış son derece olumlu neticeler almıştır.

SENA Teknoloji ithalat, satış, montaj ve servis hizmetlerini en üst düzeyde müşterilerine sunarken aynı zamanda ücretsiz sistem projelendirme ve mühendislik hizmeti de vermektedir. İş merkezleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, üniversiteler, özel konutlar ve resmi kuruluşlarda imzası bulunan SENA Teknoloji geniş müşteri portföyüne sürekli yenilerini katmaktadır. Mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen dinamik yapısı ile sektörün parlayan yıldızıdır.

Tecrübeli mühendis kadrosu, deneyimli satış sorumluları ve hızlı servis anlayışı ile ülkemizin önde gelen inşaat firmaları ve mimarları ile mükemmel projeleri tamamlayan SENA Teknoloji işinin ve konumunun ciddiyetinin farkındadır. Çağımızın en hassas konusu olan güvenlik alanında SENA Teknoloji, etkili ve verimli çözümler üretmeye devam etmektedir.

Müşterilerinden aldığı güç ile azimle yoluna devam eden SENA Teknoloji'nin ilkeleri ;


Mutlak müşteri memnuniyeti


Hatasız sistem tasarımı


Yeniliklere dinamik adaptasyon


Hatasız montaj


Hızlı ve etkin servis


Ekonomik fiyat politikası


İnsanlığın en doğal hakkı güvenli ve konforlu mekanlarda yaşamaktır.

Referanslar