HTML and CSS: Design and Build Websites, by Jon Duckett
Eloquent JavaScript, by Marijn Haverbeke
The Principles of Beautiful Web Design, by Jason Beaird

Döner Kapılar

Minimum 1800mm - maksimum 3800mm iç çaplar arasında üretilen standart döner kapılardır. Manuel veya otomatik, 3 veya 4 kanatlı olarak istenen renk veya yüzey kaplamasıyla tercih edilebilmektedir.Manuel olarak tercih edilecek kapılarda 2400mm iç çap ideal ölçü olup, kullanım zorluğu açısından bu ölçünün üzerine çıkılmamasını tavsiye ederiz. Manuel olarak tercih edilen Tourniket model döner kapılar, ilerleyen zamanlarda otomasyon ilavesine uygun olarak tasarlanmış olduklarından ,istediğiniz zaman tam otomatik hale getirilmesi mümkündür.

Ø 1800 - 3800mm aralığında

Tourniket'in dünyada en çok tercih edilen döner kapı model olması bir tesadüf değildir. Boon Edam'ın 100 yılı aşan köklü geçmişi süresince değişen onlarca mimari akım ve farklı müşteri talepleri ,en nihayetinde her zamana, ihtiyaca ve yapıya uyan evrensel bir klasiğin oluşmasına yol açmıştır. Tourniket klasik hatlarıyla çok yönlü uygulama olanakları sunmasının yanı sıra, aynı zamanda çok esnek bir yapıyada sahip olduğundan, beklentileriniz doğrultusunda şekillendirilmesi herzaman için mümkündür. Özel profil yapısı estetik olduğu ölçüde son derece dayanıklı ve pratik bir yapılanmayı amaç edinmiştir. Öyleki montajının üzerinden 20 yıl geçmiş bir Tourniket kapının tahribata uğrayan bölümü kolaylıkla değiştirilebilmektedir.

Tourniket model döner kapılar Wi-Fi gibi günümüz teknolojisinin en gelişmiş olanaklarımdan yararlanmayı da ihmal etmemiştir. Teleboon adı verilen bir sistemle donatılan otomatik döner kapılar tüm sensör ve aksamlarının sağlıklı çalışıp çalışmadığını ,belli aralıklarla kontrol edip her bir kapıya verilen kimlik numarası adı altında ,kablosuz bir modemle otomatik bir şekilde raporlamaktadır. Bu raporlar hem Boon Edam firmasının Hollanda'da bulunan merkezinde ,hem de firmamızın teknik servis biriminde gözlem altında tutulmakta ve bu sayede sorunlar henüz ilk safhasında fark edilerek önlemleri alınabilmektedir.

Kapınızın yüzey bitişlerinde binanızın yapı elemanlarına uygun RAL standartlarında elektrostatik toz boyadan ,eloksal renklendirme tekniklerine her renk uygulanabilmektedir. Ayrıca yılların bilgi birikimi ve teknolojik altyapı olanaklarıyla ,satine paslanmaz ,mirror finish No.8 (ayna paslanmaz) ,sarı paslanmaz ,pirinç veya ahşap gibi malzemeler kusursuz 90derece dönüşlerle alüminyum profiller üzerine kaplanabilmektedir. Düz kanat ve bombeli sabit profilleri içerisinde ise 9mm temperli , lamine veya özel emniyet camları yada talepleriniz doğrultusunda solit malzemeler kullanılmaktadır.

İnsanlığın en doğal hakkı güvenli ve konforlu mekanlarda yaşamaktır.

Referanslar